tel: 694-328-053

salon@frezownia.pl

ul. Kard. Wyszyńskiego 17
Chrzanów

O Nas

Od zawsze przy moim boku był pies, kiedy miałam 6 lat w nasze progi zawitała mała wielorasowa suczka Plamka. Później był bokser Pirat, a dziś na spacery wychodzę z szalonym pół-sznaucerem Frezem.
Do kolekcji trafił też mały biało-rudy kot przywieziony jako znajda prosto z Krakowa. Po drodze były też mniejsze i większe zwierzaki od myszek, chomików po żółwia i kanarka. Dzięki nim wyrosłam na człowieka kochającego zwierzęta i dbającego o ich dobro. W między czasie ukończyłam studia na kierunku Zootechnika i wreszcie dotarłam w swej wędrówce do tego miejsca...

Postanowiłam zostać Groomerem i zadbać o samopoczucie psów, zaczynając od ich sierści i skóry. Od tej części ciała zwierzęcia, która stanowi jego naturalną ochronę przed środowiskiem zewnętrznym. Nasz pupil narażony jest codziennie na niesprzyjające czynniki środowiska zewnętrznego, takie jak: zanieczyszczenie, wiatr, deszcz, upał, mróz, a także nagłe zmiany temperatur (np. zimą gdy z ciepłego mieszkania nagle wychodzi na mróz). I nie ważne czy pies posiada sierść krótką, długą, szorstką czy gładką - o każdą można odpowiednio zadbać także w odniesieniu do pory roku.

Groomerstwo stało się dla mnie pasją, nie tylko biznesem, dlatego jeśli tylko mogę biorę udział w warsztatach i seminariach. Jestem na bieżąco z nowymi trendami, które staram się wprowadzać na nasze małe podwórko, jest to miedzy innymi creative grooming, małe zmywalne tatuaże, nietypowe fryzury i inne.

Szkolenie psów jest również w śród moich zainteresowań, ukończyłam z Frezem kurs trenerski i dzięki temu znam zachowania psów. Staram się, aby wizyta przebiegała dla zwierząt jak najmniej stresująco.

Serdecznie zapraszam